GRUP ŞİRKETLERİ

FİBROBETON YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE İNŞAAT A.Ş.

1987 yılında kurulan ve grubun lokomotif şirketi olan Fibrobeton, alkali rezistans cam fiberin beton harcı ile karıştırılması yoluyla elde edilen ve kalıplanan, grc malzemesinden yapı elemanları tasarlar.

FİBRO-SİM YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE İNŞAAT A.Ş.

İnovasyonla var olan Fibrobeton'un, GRC sektöründe yaptığı tüm iş, ürün, hizmet ve teknoloji yeniliklerini gerçekleştiren Fibro-Sim, grubun tüm Ar-Ge ve ürün geliştirme çalışmalarının yanısıra GRG üretimlerini yürütmektedir.

WEB SİTESİ

TEMSİLCİLİKLERİMİZ

LLC FİBROBETON RU

FIBROCON PRECAST INC. USA

1997 yılından bu yana ABD'de Fibrobeton ürünlerini pazarlayan Fibrocon USA, ayrıca ağırlıklı olarak dekoratif olmak üzere ürün imalatı da gerçekleştiriyor.

WEB SİTESİ
ESCOFET

Mimari beton ve dökme taş alanında yüksek kaliteli ürünler tasarlayan ve üreten ESCOFET 1886 S.A., Barcelona merkezli bir şirkettir. 1886 yılında, Jaume Escofet I Milà tarafından kurulmuş olan Escofet 1886 S.A., 131 yıllık geçmişiyle köklü bir aile şirketidir.
Kuruluşundan bu yana insanların hayat kalitelerini geliştirmelerinde ve hayal güçlerini arttırmalarında yardımcı olmak için çalışan ESCOFET, kentsel mekânların ve mimari kalitenin gelişimine odaklanmıştır.
Fibrobeton 2014 yılından itibaren Escofet firmasının Türkiye distrübütörlüğünü yürütmektedir.

WEB SİTESİ