FİBRO-M®

YÜKSEK PERFORMANSLI BETON CEPHELER

FİBRO-M® çimento, özel mineraller ve polimer karışımından oluşan ultra yüksek performanslı bir matrisin metalik, paslanmaz çelik veya cam lifi ile birleşmesinden oluşan özel bir beton türüdür. Ürün, mimarlara ve tasarımcılara geniş bir uygulama yelpazesi için karmaşık dokular, yüzeyler ve şekiller yaratma özgürlüğü sağlar. Form faktörünü azaltmadan olağanüstü güç, süneklik ve dayanıklılık özellikleri sunar. Çoğu parça önemli ölçüde incedir ve çok az veya hiç geleneksel takviye gerektirmez.
 

TASARIM ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

FİBRO-M® yaratıcı mimarlar tarafından en zorlu projeler için tercih edilen malzemedir. Ultra yüksek performanslı beton her projeye özel olarak yeniden tasarlanır ve betonun niteliği her proje için yeniden düzenlenir; dayanım, süneklik, estetik ve sürdürülebilirlik performansları açısından optimizasyonu sağlanır.

UYGULAMA ALANLARI

Özel yapım prekast cephelerden, standartlaştırılmış panellere, FİBRO-M® cepheler, olağanüstü verimlilik ile renk, doku ve form açısından neredeyse sınırsız olanaklar sunarken tuz girişine, asit yağmuruna, darbe ve patlamalara, atmosferik kirlenmelere, aşınma ve yıpranmaya diğer malzemelerden çok daha iyi dayanır.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

YÜKSEK PERFORMANSLI BETON CEPHELER hakkında daha fazla bilgi almak ve uygulama alanlarınız hakkında projeler için bize ulaşın.