FİBRO-MULTİFORM®

ORGANİK VE PARAMETRİK CEPHE KAPLAMALARI

Dijital teknolojilerin mimariye katkısı ile oluşturulmuş özgün ve tekrarlanmayan cephe tasarımlarını hayata geçirebilmek için model ve imalat aşamasından itibaren CAD/CAM sistemlerinden faydalanarak dijital tasarım, üretim ve kalite kontrol sistemleri sayesinde üstün nitelikli cephe kaplamaları üretmekteyiz. Çığır açan inovasyonumuz FİBRO-MULTİFORM® dijital olarak tasarlanmış organik formların, tekrarlanmayan ve çift eğrilikli yüzeylere sahip fütüristtik tasarımların çok değişik renk olanaklarına sahip cam lifi takviyeli beton (GRC-CTB), cam lifi takviyeli polyester (GRPCTP), cam lifi takviyeli alçı (GRG-CTA) veya UHPC malzemeler ile üretilebildiği cephe kaplama sistemidir.
 

TASARIM ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

FİBRO-MULTİFORM® teknolojisi, tasarımcıların hayal gücünü zirveye taşımakta; mimarlara tasarımlarını daha özgür ve daha özgün yapma imkânı tanıyarak dünya mimarlığına katkı sunmaktadır. Tasarlanan tüm dijital formlar FİBRO-MULTİFORM® teknolojisi ile hayata geçirilebilmektedir.

UYGULAMA ALANLARI

Parametrik ya da dijital tasarım olanakları ile üç boyutlu olarak modellenmiş her türlü yapının cephelerinde kullanılabilmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

ORGANİK VE PARAMETRİK CEPHE KAPLAMALARI hakkında daha fazla bilgi almak ve uygulama alanlarınız hakkında projeler için bize ulaşın.