FİBROCEPHE® / FİBROPANEL®

ALÜMİNYUM CEPHE PANELİ ÜZERİ MONTAJ UYGULAMALARI

Alüminyum ve metal cephe sistemleri üzerine monte edilebilen, 15-30 mm arası kalınlıkta tasarlanan ve istenilen form ve boyutta sprey tekniği ile kalıba püskürtülerek üretilen cam lifi takviyeli beton (GRC-CTB) cephe kaplama sistemidir. Sistem, çelik konstrüksiyondan veya teknik hesap ve montaj çözümlerine uygun tasarlanmış nervür sistemi ve gömülü ankrajlardan oluşur. Cephe sistem üreticisi ile birlikte her konstrüksiyon sistemine uygun şekilde geliştirilebilmekte olup bu yöntemle alüminyum cephe panelleri üzerine fabrikada, şantiyede ya da kat içinde cepheye montajı yapılabilmektedir. Tüm sızdırmazlık ihtiyacını alüminyum sistemi karşılamakta, FİBROCEPHE® / FİBROPANEL® elemanlar kendi üzerine gelen tüm servis yüklerine karşı dayanıklı ve servis ömrüne uygun olarak, istenen yüzey dokusunda ve renkte üretilmektedir.
 

TASARIM ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

Zengin doku, renk ve form seçim olanağı bulunan esnek sistem, özgün yapılar tasarlamak ve kalıcı mimari eserler yaratmak isteyenler için en uygun çözümü sunar. Kabuk olarak üretilmesi ve içinde kullanılan mineraller ile hafif ve sürdürülebilir bir cephe kaplama ürünüdür. Alüminyum ve metal cephe sistemler için alternatif bitişlerin uygulanmasına imkân tanıyan; brüt betonu modern cephe kaplamaları ile bütünleştiren, özgürleştiren bir inovasyondur.

UYGULAMA ALANLARI

Çok katlı binalar, iş merkezleri, oteller, alışveriş merkezleri, konutlar, hastaneler, işyerleri, her türlü kamu yapıları, çelik taşıyıcılı bina cepheleri ile modüler ve prefabrik yapılarda kullanılabilmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

ALÜMİNYUM CEPHE PANELİ ÜZERİ MONTAJ UYGULAMALARI hakkında daha fazla bilgi almak ve uygulama alanlarınız hakkında projeler için bize ulaşın.