FİBROFILL®

FİBROBETON LAMEL

Son yıllarda beton teknolojindeki gelişmelere bağlı olarak mimar ve tasarımcılar betonu yapısal kullanım dışında çok çeşitli alanlarda, farklı işlevlerde kullanmaya başladılar. Beton, görsel ve estetik özellikleri ile sınırsız form olanakları sunmanın yanı sıra liflerle takviye edildiğinde yüksek çekme ve eğilme özellikleri sayesinde çok narin, ince ve uzun lamel elemanlar olarak da kullanılmaya imkân verir. Dünya çapında tasarımcılar için ürün geliştiren öncü firmalardan biri olarak mimarların hayal ettiği estetik, narin ve son derece dayanıklı ürünlerin üretilmesine olanak tanımaktayız. Özel olarak geliştirilen lif takviyeli beton lameller gerek ışık kontrolü amacı ile gerekse tasarım malzemesi olarak çok zengin renk ve form seçenekleri sayesinde yaygın biçimde kullanılmaya başlandı.
 

TASARIM ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

Tasarımcı ve mimarın hayal gücüne bağlı olarak istenen narinlikte, istenen form ve boyutta ürünler tasarlayıp üretmek mümkündür..

UYGULAMA ALANLARI

Her türlü yapıda tasarımcı ve mimarların taleplerine uygun şekilde 30 mm kalınlıktan başlayarak istenen genişlik ve boyda tasarlanarak çok iyi çözülmüş montaj detayları sayesinde düşey ve yatay olarak uygulanabilmektedir. Cam cephe önünde ışığı kıracak şekilde oluşturulan ikinci cepheler için tercih edilen bir malzemedir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

FİBROBETON LAMEL hakkında daha fazla bilgi almak ve uygulama alanlarınız hakkında projeler için bize ulaşın.