FİBROSTONE®

TEKSTÜRLÜ CEPHE KAPLAMALARI

Alkali dayanıklı cam lifi ile takviye edilmiş, 15-30 mm arası kalınlıkta tasarlanabilen, istenilen form ve boyutta sprey tekniği ile kalıba püskürtülerek her türlü dokulu cephe kaplaması ve cephe paneli üretimine olanak veren GRC-CTB teknolojisidir. Günümüzde betonarme teknolojisiyle elde edilmesi imkânsız geleneksel ve kültürel formlar, geometrik, klasik ve modern dokular FİBROSTONE®’un benzersiz üstünlüklerinden yararlanarak hayata geçirilir.
 

TASARIM ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

Tasarımcının hayal edebileceği tüm formları gerçekleştirebileceği esnek bir üretim teknolojisine sahiptir. Kabuk olarak üretilmesi ve içinde kullanılan mineraller ile hafif ve sürdürülebilir bir cephe kaplama ürünüdür. Kaplama yüzeylerine sınırsız yüzey deseni ekleme olanağı sunulmaktadır.

UYGULAMA ALANLARI

Tasarımlarda doku kullanımı öngörülen çok katlı binalar, iş merkezleri, oteller, alışveriş merkezleri, konutlar, hastaneler, işyerleri, her türlü kamu yapıları, çelik taşıyıcılı bina cepheleri, modüler yapılar ve prefabrik bina cephelerinde kullanılabilmektedir. Tasarıma bağlı olarak modüler dokulu paneller üretmek için idealdir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

TEKSTÜRLÜ CEPHE KAPLAMALARI hakkında daha fazla bilgi almak ve uygulama alanlarınız hakkında projeler için bize ulaşın.