FMT MÜHENDİSLİK CEPHE DANIŞMANLIK M. HALDUN YILMAZ

ÇOK DAHA FAZLASI

Bir iş fikrinin, inovasyon ile birleştirip iyi bir planlama ile geliştirilmesine ve bunun çok başarılı örneklerine nadir şahit oluyoruz. Hatta bu fikir, bildik bir hizmet veya ürüne farklı bakış açısı getirerek onu daha değerli hale getirmek şeklinde olabiliyor, mesela beton ürünleri gibi. İşte Fibrobeton bu anlamda verebileceğim en iyi örneklerden biridir.

Artık çok benimsenmiş olduğu haliyle cam elyaf takviyeli beton (GFRC) prekast ve cephe kaplama ürünlerinin jenerik marka adı olarak ülkemizde ifade edilse bile, Fibrobeton bundan çok daha fazlasıdır. Öncelikle tüm ekibinin dürüst, profesyonel, samimi, çalışkan ve bilgili olması; ardından projelendirme, mühendislik, üretim teknolojisi ve pazarlama alanındaki isabetli yöntemleri ile sektörde hak ettikleri liderlik pozisyonuna gelmesi ve buradaki duruşu takdire şayandır.

Kurumumuza en zorlu ve özel projelerde verdiği üstün başarılı hizmetler ve iş birliğimiz sayesinde 20 yıla yaklaşan kesintisiz irtibatımızın, gelecekte daha yaratıcı, ülkemizde ve dünyada önde gelen projelerde de devam edeceğine şüphemiz yok.

Nice 35 yıllara.

Diğer Mimar Yorumları