Dündar Yetişener’in Bauma Afrika Fuar Ziyareti

Fibrobeton Dündar Yetişener’in Bauma Afrika Fuar Ziyareti

Dündar Yetişener’in Bauma Afrika Fuar Ziyareti İnşaat malzemesi sektörünün yeni pazarlara ulaşması ve Türkiye İMSAD’ın uluslararası tanıtımının genişletilmesi için dernek yönetiminin çalışmaları sürdürüyor. Bu kapsamda Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Yetişener, Güney Afrika’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

Yetişener, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birliği (İMMİB) Yapı Malzemeleri Komitesi Heyeti ile birlikte Güney Afrika’nın Johannesburg şehrinde ilk kez düzenlenen Bauma Africa Fuarı’nı ziyaret etti. Yetişener, yapı malzemeleri ve müteahhitlik sektörleri ile ilgili kurum ve kuruluşlar ile önemli görüşmeler gerçekleştirdi. 18-21 Eylül 2013 tarihlerinde düzenlenen Bauma Africa Fuarı’na Türkiye’den 26 firmanın katıldı.

Ankara OSTİM’de yürütülmekte olan kümelenme projesi kapsamında da 17 firma, OSTİM standında yer aldı. Dündar Yetişener, Türkiye İMSAD’ı temsilen fuarda çeşitli temaslarda bulundu. Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Yetişener, İMMİB Yapı Malzemeleri Komitesi Başkanı ve İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Urfalılar, İMMİB Yapı Malzemeleri Komitesi üyesi ve İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye İMSAD eski başkanlarından Orhan Turan’ın da yer aldığı İMMİB Heyeti ile birlikte, ülkenin ilgili önde gelen kuruluşlarıyla çeşitli toplantılar gerçekleştirildi.

Diğer Haberler