FİBROBETON 2012 Yapı Fuarı Basın Bülteni

Fibrobeton FİBROBETON 2012 Yapı Fuarı Basın Bülteni

FİBROBETON 2012 Yapı Fuarı Basın Bülteni FİBROBETON Şirketler Grubundan iki yeni ürün daha: Fibrobeton’dan ışık geçiren betonda yeni model: Fibro-Transbeton pXL® Fibrosim’den iç cepheleri tekdüzelikten kurtaracak plaklar: SİMPLAK® Geçtiğimiz yıl Dünya GRC Kongresi’nde “en iyi firma, en başarılı proje ve sektöre katkıda bulunan en başarılı kişi” olmak üzere üç ödül birden alan Fibrobeton, büyük bir başarıya imza atarak dünya GRC sektörünün lideri olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

İnovatif ürünleriyle GRC (Fiber Takviyeli Beton) sektöründe Türkiye’den çıkan dünya markası bir kuruluş olan Fibrobeton Şirketler Grubu, 35. İstanbul Yapı Fuarı’nda iki yeni ürününü sektöre tanıtıyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda, grubun iki farklı standında ilk kez sektörün hizmetine sunulan ürünler ve özellikleri şöyle: Fibro-Transbeton pXL® Fibrobeton tarafından üç yıl önce geliştirilen ışık geçirgen beton Fibro-Transbeton®’un Tasarımcı Mimar Aron Losonczi ile birlikte geliştirdiği yeni modeli Fibro-Transbeton pXL® ; Görüntü, renk ve ışık geçirebilen, şeffaflığıyla duvarın arkasını gösterebilen bir beton türü, Panellerin yüzeylerindeki ışık noktaları, LCD ekranlardaki pikseller gibi homojen bir şekilde dağılıyor.

Sadece düz paneller değil, katlanmış veya eğri formlar ve de boş gövdeler gibi 3 boyutlu objeler de yaratılabiliyor. Fibro-Transbeton pXL® bu özellikleriyle tüm iç ve dış mekânlarda farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Bu piksellerden model ve hatta renkli logolar yaratmak daha kolay oluyor.

Heykeller ve ışıklandırılmış sokak mobilyaları gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca, yaptığı buluş ile çok sayıda ödül kazanan Macar tasarımcı Mimar Aron Losonczi Fibrobeton’un konuğu olarak fuara katılarak ürünle ilgili özellikleri ziyaretçiler ile paylaşıyor. Fibrosim’den iç cepheleri tekdüzelikten kurtaracak plaklar: SİMPLAK® Bir Fibrobeton kuruluşu olan Fibrosim’in yeni ürünü SİMPLAK ® da ilk kez sektöre tanıtılıyor.

Yeni iç duvar kaplama malzemesi olarak 40 x 40 cm boyutlarındaki SİMPLAK® ürünleri beyaz, renkli ve ışık geçirgen çeşitleriyle, arma ve logo örnekleriyle pazara sunuluyor. SİMPLAK® ile konuttan ofise, mağazadan vitrine, stüdyodan apartman girişine kadar artık tüm iç mekânlarda duvarlar tekdüzelikten kurtulacak. Fibro-Transbeton pXL® : Salon 2 Stand 113 SİMPLAK®: Salon 1, Stand 123

Diğer Haberler