Dündar Yetişener İMSAD Başkanı Seçildi

Fibrobeton Dündar Yetişener İMSAD Başkanı Seçildi

Dündar Yetişener İMSAD Başkanı Seçildi İnşaat Malzemeleri Sanayicileri Derneği’nin (İMSAD) yeni başkanı Fibrobeton Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Yetişener oldu.

Derneğin 21 Şubat 2013 tarihinde yapılan 31.Genel Kurulu’nda 2013-2015 dönemi Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri için yapılan seçimi Dündar Yetişener’in liderliğindeki liste kazandı. Başkan Yetişener başlıca hedeflerinin “Türkiye’yi tümüyle kucaklayan daha geniş bir çatı örgütlenmesi” olduğunu vurgulayarak, İMSAD’ın üye yapısını tüm sektörleri kapsayacak şekilde genişletmek, etkin şubeleşmeyi sağlamak ve derneği daha da güçlendirmek için şeffaf ve paylaşımcı ilkelerle çalışacaklarını söyledi.

Yetişener Başkanlığındaki İMSAD Yönetim Kurulu’nda yer alan kişiler şunlar; Başkan Yardımcıları, Hakan Gürdal ve Nuri Bulut, Sayman Kenan Aracı, Başkan Vekilleri Fethi Hinginar, Oktay Alptekin ve Zafer Aslan, Üyeler Adil Baştanoğlu, Ali Ender Çolak, Atilla Gürses, Avni Korkut Kulbul, Ercüment Yalçın, Gökhan Görçiz, Mehmet Tunaman ve Yener Gür’eş ile İsmail Turanlı, Cemal Yılmaz, Mustafa Tolunay, Ayşegül Tezgeldi ve Turgan Vargı. Yeni İMSAD Denetim Kurulu ise şu isimlerden oluşuyor; Arın Demir, Müfit Ülke, Tom Faruk Akel ile Özhan Olcay, Çetin Tecdelioğlu, İbrahim Murat Altuğ.

Diğer Haberler