Fibrobeton 2013 Yapı Fuarı İSTANBUL

Fibrobeton 2013 Yapı Fuarı İSTANBUL

Fibrobeton 2013 Yapı Fuarı İSTANBUL SEVGİLİ DOSTLAR, 24 Nisan -28 Nisan 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 36.YAPI İSTANBUL FUARI’nı geride bıraktık. Bilişim ve iletişim teknolojilerinin gelişmesi ile bir tuş basımlık mesafede olmamıza, bülten ve tanıtımlarımızla, yeniliklerimizi sürekli iletmemize rağmen fuarlar, siz dostlarımızla, sektörel ortaklarımızla, işverenlerimizle yüz yüze görüşme fırsatı bulduğumuz ve özlem giderdiğimiz zamanlar olma özelliğini koruyor.

Fibrobeton Grubu olarak katılımımız bir gelenek haline gelmiş olan YAPI İSTANBUL FUARI’nda bu yıl da aynı duygu ve heyecanla bir araya geldik. Bu fırsatla, sizlere Fibrofombeton® Isı Yalıtımlı Cephe Kaplama malzemelerimizi, dekoratif sistemlerimizi ve sınırsız tekstür ve renk alternatiflerimizi hatırlattık.

Fibrobeton olarak Avusturya’lı Rieder firması ile anlaşmasını imzaladığımız FibreC ürünlerinin satış ve satış sonrası uygulama konularındaki işbirliğimizi özel bir stand ile duyurduk. Aynı zamanda standımızda, bir fotoğraf karesinin hem 3 boyutlu olarak hem de gravür dokusu olarak kalıcı bir şekilde cephe elemanına işlenmiş halini sunduk.

Bunların haricinde en ince ve en uzun beton elemanını Fibrobeton-Lamel olarak farklı renklerde sergiledik. Özel askı aparatlarımız ile tamamen askıda çalışan hem görselliği, hem doğallığı hem de farklılığı bu ürünümüzle vurguladık. Fibrotransbeton® ve Fibrotransbeton-PXL® ürünleri ile bu sene de ışıklı bir pano yaparak bu özellikli ürünün farklı kullanım alanlarından bir tanesine örnek vermiş olduk.

Kuruluşumuzun 26. yılında bizleri sürekli gelişim ve değişime yönlendiren, projelerinde tercihleri ile fırsat yaratan, bizim bu günlere ulaşmamızın yaratıcısı siz değerli dostlarımızsınız. Bu vesile ile bu yıl da standımızı bizzat ziyaret ederek, arayarak ve mesaj göndererek göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten dolayı içten şükran ve teşekkürlerimizi sunuyor, sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler diliyoruz. Seneye görüşmek dileğiyle… Saygılarımızla, Fibrobeton 2013 Yapı Fuarı görselleri;

Diğer Haberler